DROGA DO SAMODZIELNOŚCI - POCZĄTEK REKRUTACJI

Projekt: Droga do samodzielności - stworzenie 30 miejsc świadczenia usług społecznych w ramach 6 mieszkań treningowych na obszarze Miasta Wrocławia

 

Z przyjemnością informujemy, że odebraliśmy pierwsze 4 mieszkania od Miasta Wrocław i ruszamy z ich remontem - co mogą zobaczyć Państwo na załączonych zdjęciach.
Docelowo będziemy dysponować 6 mieszkaniami wspomagająco - treningowymi.
Razem z remontem rozpoczynamy rekrutację lokatorów. Na ten moment dysponujemy pokojami jedno i dwupokojowymi. Znaleźć w nich wsparcie mogą osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Naszym lokatorom przez okres pobytu - który wynosi od 3 do 6 miesięcy - oprócz schronienia zapewniamy pełen pakiet treningów i konsultacji ze specjalistami z różnych dziedzin.
Dzięki temu w tym okresie nie tylko będą mieli zapewniony bezpieczny kąt, ale również będą mogli zdobyć umiejętności, które pozwolą im się usamodzielnić.

Niebawem wrzucimy pełen pakiet dokumentów rekrutacyjnych. Na ten moment osoby zainteresowane projektem zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektów we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 61/34  lub pod numerem telefonu 71 72 42 298.
 

Nasi Beneficjenci